Odborná recenze: Přípravek na odvodnění organismu ZEROPILL

Recenze nového přípravku na trhu, Zeropill, který bojuje se zavodňováním organismu. Třeba jste to právě vy, kdo se trápí s nadbytečným kilogramy jen díky zavodnění a tato recenze vám pomůže se rozhodnout, kterému doplňku stravy máte dát přednost.

V rámci své praxe se setkávám z mnoha příčinami zvýšené hmotnosti a troufám si říci, že pouhých 20 % tvoří lidé, kteří mají nadváhu jen proto, že dlouhodobě přijmou více energie, než vydají.

Mezi nejčastější příčiny nadváhy mimo nadměrný příjem energie naopak patří:

Nadměrné zadržování vody v organismu aneb jak poznám, že se to týká i mě?

V prvé řadě se zavodnění projevuje otoky – nejčastěji v oblasti kotníků, ale i prstů, či očí. Pozor, pokud se ale vzbudíte s oteklou tváří a den předtím jste to přehnali s alkoholem, neznamená to hned, že jste dlouhodobě zavodnění. Projevem nadměrného zadržování vody je ale například i celulitida, typické ďolíčky v oblasti stehen a hýždí. Pokud hodně solíte či máte v jídelníčku mnoho slaných potravin, věřte, že je to právě nadměrný příjem sodíku, který se na zavodnění a plouživě stoupající hmotnosti, podílí. Dalším rizikovým faktorem je i hormonální antikoncepce, jejíž užívání je velmi často doprovázeno právě tímto nežádoucím účinkem. V neposlední řadě se zadržování vody těle děje i jako následek snížené funkce ledvin, které nemohou správně vykonávat svou funkci a zkrátka nefiltrují tak, jak mají.

K odvodnění vám pomůže zdravá strava, správný pitný režim i vhodný preparát

Pokud se ve výše zmíněných obtížích poznáváte, je na čase s tím něco udělat. Třeba jste to právě vy, kdo se trápí s nadbytečným kilogramy jen díky zavodnění. Přístup je potřeba brát komplexně. V prvé řadě je potřeba omezit sůl a spolu s ní i vysoce zpracované potraviny, které jsou často plné soli i cukru. V druhé řade je potřeba markantně zvýšit pitný režim a hlavně zvolit správné tekutiny – ideálně čistou vodu, kterou budete své tělo neustále ponoukat k přirozenému odvodu odpadních látek z těla. Jako třetí doporučuji zvolit přípravek na bázi bylinek, který vašemu tělu přirozeně pomůže, ono to totiž často bez toho ani nejde. Já svým klientům, pokud vím, že je to potřeba, doporučuji aktuálně relativně nový doplněk stravy, který pomůže s odvodněním, ZEROPILL.

Odborné hodnocení složení přípravku ZEROPILL

V současné době je na trhu hned několik preparátů na odvodnění. Většinou se ale skládají z jedné nebo maximálně pěti přírodních výtažků a není výjimkou, že jsou doplněny o kofein či extrakt ze zelené kávy. Zeropill obsahuje 10 účinných složek – 8 rostlinných extraktů, minerál draslík a vitamín B6. Draslík je důležitý pro správné hospodaření s tekutinami, z toho důvodu oceňuji jeho přidání do doplňku, i když pouze v 5-10 % DDD. Nezapomínejte ale ani na zvýšenou konzumaci ovoce a zeleniny, která je bohatá na draslík (banány, okurka, kořenová zelenina aj.). Zajímavostí je, že nejdostupnější preparáty na trhu používají úplně jiné účinné rostliny, než Zeropill, jedná se tedy o velmi specifické složení. Zejména oceňuji výtažky z pýru plazivého, ibišku a petržele. Velké plus u mě získávají produkty vyrobené v České republice a to Zeropill je.

Subjektivní hodnocení přípravku ZEROPILL

Hodnocení klientky Andrey, která absolvovala 14denní kúru:

Zeropill jsem začala užívat na doporučení, jako možné částečné řešení mého problému se zavodněním. Začala jsem totiž užívat hormonální antikoncepci a s tím se mi bohužel začaly objevovat i otoky – hlavně kotníků, prstů u rukou, ale i obličeje. Byla jsem upozorněna, že do budoucna bych měla zvážit, zdali v hormonální antikoncepci pokračovat, nicméně chtěla jsem pro sebe zkusit něco udělat již nyní. Musím říci, že jsem byla příjemně překvapena. Po 10 dnech jsem se citelně cítila lépe a mnohem méně natekle. Věřím, že delší kúra by měla ještě větší efekt. Zavodnění sice není vůbec nic příjemného a zdánlivě nejde o život ohrožující problém, nicméně nyní po kúře se cítím určitě lépe.

 

Foto: zeropill.cz

Publikoval(a): Michaela Bebová 3. prosince 2018 12:37

Diskuze


O mně

Výživě a zdravému životnímu stylu se věnuji již více jak 10 let. Studium tak krásného oboru jakým je biochemie mi umožňuje nahlédnout do této problematiky z té nejzákladnější úrovně - z úrovně metabolismu a základních chemických procesů v našem těle. Mým úkolem je tedy sloužit jako jakýsi můstek mezi reálnými vědeckými poznatky o výživě a širokou laickou veřejností.

Každý člověk je jedinečný, a tak by se k němu mělo přistupovat. Výživová doporučení, trendy a nejrůznější výživové směry nelze slepě aplikovat na všechny bez rozdílu. Snažím se bojovat proti mediálním bublinám, které se na nás tlačí ze všech stran a raději každého navedu selským rozumem ke správnému přístupu a řešení. Pokud totiž chceme dosáhnout nějakého cíle, ať už je to zhubnutí či celková změna života a životního stylu, vše vždy začíná v hlavě - změnou našeho myšlení.

Biochemička

RNDr. Michaela Bebová

michaela@biochemicka.cz


Dosažené vzdělání

2017

Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova v Praze - obhajoba rigorózní práce na téma
Interakce vybraných flavonoidních sloučenin s biotransformačními enzymy

2015

Certifikovaný poradce pro sportovní výživu (ATAC)

2014

Certifikovaný výživový poradce: Poradce pro výživu a suplementaci (ATAC)

2009-2014

Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova v Praze - bakalářské a navazující magisterské studium: obor Biochemie

Studijní specializace: doplňky stravy jako modulátory potravních karcinogenů v rámci 2. fáze biotransformace, studium interakcí doplňků stravy s enzymy biotransformace xenobiotik

2012/2013

Semestrální pobyt na vysoké škole Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN), University of Applied Sciences, Life Sciences, Holandsko
studijní specializace: studium karcinogeneze

Konzultace a poradenství ve výživě

Věnuji se poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Mým cílem je dovést vás ke zdravé výživě tak, abyste k tomu dospěli svou vlastní cestou – kladu tedy důraz na to, abyste věděli, PROČ některé věci jsou nebo nejsou dobré, zdravé nebo nezdravé, případně nutné a nezbytné. Pokud totiž chceme dosáhnout trvalé změny životního stylu včetně výživy, vše vždy začíná v hlavě - změnou našeho myšlení.

Náplň konzultací

Při prvním osobním setkání zanalyzujeme dosavadní jídelníček, společně si popovídáme o aktuálním zdravotním stavu, stravovacích návycích a hlavně cílech, kterých byste rádi dosáhli. Podle cíle pak společně začneme pracovat na úpravách jídelníčku, budou vám poskytnuty podněty ke změnám, na kterých budeme pracovat. Obdržíte konkrétní příklad stravovacího plánu na míru a obecná doporučení. Bude provedena základní analýza vašeho těla (množství tuku, podíl svalové hmoty, bazální metabolismus apod.)

Další plán a konzultace jsou řešeny individuálně na základě domluvy a cíle.

Pokud jste se rozhodli, že chcete trvale změnit svůj aktuální životní styl a jako bonus i vyřešit některé běžné zdravotní obtíže, kontaktujte mě prostřednictvím webového formuláře níže.

Ceník

Konzultace a poradenství ve výživě

Vstupní konzultace + analýza na přístroji TANITA (90 min) 900 Kč

 • zhodnocení zdravotní anamnézy a dosavadní životosprávy na základě předloženého jídelníčku
 • stanovení základních tělesných parametrů a zdravotního stavu pomocí přístroje TANITA (% tuku v těle,
  podíl svalové hmoty, množství viscerálního tuku, % vody v těle, bazální metabolismus apod.)
 • diskuze a stanovení cílů klienta

Vypracování individuálního výživového plánu a suplementace 1800 Kč

 • analýza dosavadního stravování a zdravotního stavu
 • vyhodnocení a sestavení nového stravovacího plánu
 • návrh suplementace (pokud je třeba)
 • vypracování ukázkového jídelníčku

Vypracování individuálního specifického jídelníčku na 7 dní 2500 Kč

 • sportovní jídelníček
 • zdravotní omezení
 • alergie, intolerance potravin
 • redukční jídelníček apod.

Samostatná konzultace dle potřeby klienta (90 min) 750 Kč

Konzultace po Skypu či telefonu (60-90 min) 500 Kč

Kontrolní přeměření tělesných parametrů na přístroji TANITA 400 Kč

Asistovaný nákup a orientace v /ne/zdravých potravinách (cca 90 min) 800 Kč

 • Praha
 • návštěva supermarketů, obchodů se zdravou výživou; podrobný rozbor jednotlivých sekcí s výkladem

Semináře a Workshopy

1. Lektorská činnost dle požadavků klienta (90 min) 2000 Kč

 • odborné přednášky na téma výživy a zdravého životního stylu

2. Lektorská činnost dle požadavků klienta v AJ (90 min) 2500 Kč

 • odborné přednášky na téma výživy a zdravého životního stylu
Individuální domluva dle potřeby je možná.

Speciální programy

Program FIRST STEP

Tento program je „nakopnutím“ pro klienty, kteří se odhodlali skončit se svým dosavadním životním stylem plným nezdravého jídla, stresu a pasivity a rozhodli se radikálně změnit svou životosprávu. Cílem klienta je radikální změna kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu, redukce hmotnosti nebo pomoc do začátku.

Délka programu: 4 měsíce (3 konzultace)
Cena: 5 900 Kč   4 900 Kč

Program zahrnuje:

 • vstupní konzultace: zhodnocení zdravotní anamnézy a dosavadní životosprávy na základě předloženého jídelníčku, životospráva, stanovení cíle klienta
 • analýza na přístroji TANITA: stanovení základních tělesných parametrů (% tuku v těle, podíl svalové hmoty, množství viscerálního tuku, % vody v těle, hmotnost kostí, stanovení bazálního metabolismu apod.)
 • vypracování individuálního výživového plánu a suplementace (tištěná verze) s doprovodnou konzultací: analýza dosavadního stravování a zdravotního stavu, vyhodnocení a sestavení nového stravovacího plánu, návrh suplementace (pokud je třeba), vypracování ukázkového jídelníčku
 • asistovaný nákup a orientace v /ne/zdravých potravinách
 • 1 průběžná konzultace
 • 1 výstupní konzultace + analýza

* Uvedená nabídka není veřejným příslibem a služby mohou být odepřeny.
Místem poskytnutí služeb je Praha.