Články

Odborná recenze: Přípravek na odvodnění organismu ZEROPILL

V rámci své praxe se setkávám z mnoha příčinami zvýšené hmotnosti a troufám si říci, že pouhých 20 % tvoří lidé, kteří mají nadváhu jen proto, že dlouhodobě přijmou více energie, než vydají.

Mezi nejčastější příčiny nadváhy mimo nadměrný příjem energie naopak patří:

  • nepatřičně snížený příjem energie – to vede ke zpomalenému metabolismu a tendenci těla ukládat energii a šetřit,
  • hormonální nerovnováha – stres a zvýšená aktivita stresových hormonů, snížená funkce štítné žlázy,
  • zavodnění – antikoncepce, nezdravá strava, kouření či nadměrná konzumace alkoholu, zatížená játra, oslabené ledviny

 

Nadměrné zadržování vody v organismu aneb jak poznám, že se to týká i mě?
V prvé řadě se zavodnění projevuje otoky – nejčastěji v oblasti kotníků, ale i prstů, či očí. Pozor, pokud se ale vzbudíte s oteklou tváří a den předtím jste to přehnali s alkoholem, neznamená to hned, že jste dlouhodobě zavodnění. Projevem nadměrného zadržování vody je ale například i celulitida, typické ďolíčky v oblasti stehen a hýždí. Pokud hodně solíte či máte v jídelníčku mnoho slaných potravin, věřte, že je to právě nadměrný příjem sodíku, který se na zavodnění a plouživě stoupající hmotnosti, podílí. Dalším rizikovým faktorem je i hormonální antikoncepce, jejíž užívání je velmi často doprovázeno právě tímto nežádoucím účinkem. V neposlední řadě se zadržování vody těle děje i jako následek snížené funkce ledvin, které nemohou správně vykonávat svou funkci a zkrátka nefiltrují tak, jak mají.

K odvodnění vám pomůže zdravá strava, správný pitný režim i vhodný preparát
Pokud se ve výše zmíněných obtížích poznáváte, je na čase s tím něco udělat. Třeba jste to právě vy, kdo se trápí s nadbytečným kilogramy jen díky zavodnění. Přístup je potřeba brát komplexně. V prvé řadě je potřeba omezit sůl a spolu s ní i vysoce zpracované potraviny, které jsou často plné soli i cukru. V druhé řade je potřeba markantně zvýšit pitný režim a hlavně zvolit správné tekutiny – ideálně čistou vodu, kterou budete své tělo neustále ponoukat k přirozenému odvodu odpadních látek z těla. Jako třetí doporučuji zvolit přípravek na bázi bylinek, který vašemu tělu přirozeně pomůže, ono to totiž často bez toho ani nejde. Já svým klientům, pokud vím, že je to potřeba, doporučuji aktuálně relativně nový doplněk stravy, který pomůže s odvodněním, ZEROPILL.

Odborné hodnocení složení přípravku ZEROPILL
V současné době je na trhu hned několik preparátů na odvodnění. Většinou se ale skládají z jedné nebo maximálně pěti přírodních výtažků a není výjimkou, že jsou doplněny o kofein či extrakt ze zelené kávy. Zeropill obsahuje 10 účinných složek – 8 rostlinných extraktů, minerál draslík a vitamín B6. Draslík je důležitý pro správné hospodaření s tekutinami, z toho důvodu oceňuji jeho přidání do doplňku, i když pouze v 5-10 % DDD. Nezapomínejte ale ani na zvýšenou konzumaci ovoce a zeleniny, která je bohatá na draslík (banány, okurka, kořenová zelenina aj.). Zajímavostí je, že nejdostupnější preparáty na trhu používají úplně jiné účinné rostliny, než Zeropill, jedná se tedy o velmi specifické složení. Zejména oceňuji výtažky z pýru plazivého, ibišku a petržele. Velké plus u mě získávají produkty vyrobené v České republice a to Zeropill je.

Subjektivní hodnocení přípravku ZEROPILL

Hodnocení klientky Andrey, která absolvovala 14denní kúru:

Zeropill jsem začala užívat na doporučení, jako možné částečné řešení mého problému se zavodněním. Začala jsem totiž užívat hormonální antikoncepci a s tím se mi bohužel začaly objevovat i otoky – hlavně kotníků, prstů u rukou, ale i obličeje. Byla jsem upozorněna, že do budoucna bych měla zvážit, zdali v hormonální antikoncepci pokračovat, nicméně chtěla jsem pro sebe zkusit něco udělat již nyní. Musím říci, že jsem byla příjemně překvapena. Po 10 dnech jsem se citelně cítila lépe a mnohem méně natekle. Věřím, že delší kúra by měla ještě větší efekt. Zavodnění sice není vůbec nic příjemného a zdánlivě nejde o život ohrožující problém, nicméně nyní po kúře se cítím určitě lépe.

 

Foto: zeropill.cz